Wilkės rankų darbo muilas
Gaminamas iš natūralių augalinės kilmės medžiagų šaltuoju saponifikacijos būdu*. (*saponifikacija (muilinimas) – tai procesas, kai aliejaus molekulės yra paveikiamos šarmo ir virsta muilu. Šaltasis būdas reiškia, kad saponifikacija vykdoma 40-50º C temperatūroje.)

Taigi, muilas yra ne verdamas, o brandinamas. Tokiu būdu išsaugomos vertingosios aliejų savybės.
Atraskite muilą tinkantį Jūsų odai. Jei ieškote priemonių prižiūrėti pažeistą, jautrią ar kūdikių odą – turime ką pasiūlyti.

Gamindama rankų darbo muilą Wilkė laikosi 3 taisyklių:

„Mažiau yra daugiau“. Norint pagaminti išties gerą produktą būtina išmokti atsirinkti, kas yra vertinga. Tada tas dalis meistriškai sujungti, kad jos puikiai derėtų. Taigi pasitelkus tik 4-5 sudedamąsias dalis jas galima sukomponuoti taip, kad neprireiks dar 10 „asistentų“, o daugybė medžiagų nevirs šiupiniu. Wilkės muilas yra švelnus odai, gerai putoja, o gabalėlis kietas ir skalsus.

„Saugu – tai svarbu“. Wilkė žino, kad rankų darbo gaminiai turi būti saugūs ir atitikti Europos Sąjungos keliamus reikalavimus. Kadangi Wilkė laikosi įstatymų nustatytos tvarkos, jos rankų darbo gaminiai yra saugūs ir kokybiški.

„Natūralu yra gražu“. Wilkės muilai dažomi tik natūraliais prieskoniais, žolelėmis, aliejais, kosmetiniu moliu. Kvapą suteikiame natūraliais eteriniais aliejais. Gamindami muilą nenaudojame sintetinių dažų ir kvapų.

Wilkės kūno aliejai/sviestai
Wilkės kūno sviestai gaminami iš aukščiausios rūšies nerafinuotų, šalto spaudimo ir ekologiškų aliejų. Tai produktai skirti pamaitinti ir atgaivinti išsausėjusią odą. Sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų. Tinka tepti jautrią, pažeistą odą, masažui.

Wilkės muilinė
Wilkės muilinės – tai autoriniai keramikos darbai. Juos sukūrė menininkė specialiai pagal Wilkės užsakymą. Muilinės pažymėtos Wilkės prekės ženklu. Tai geras priedas prie muilo arba gali būti puiki dovana. Puikiai tinka lauktuvėms į užsienį , nes pagaminta Lietuvoje.

Kvapai/Kvapieji maišeliai
Kvapieji maišeliai – tai natūraliais eteriniais aliejais kvepiantys maišeliai su vaistažolėmis. Puikiai tinka laikyti patalynės dėžėje ar drabužių spintoje. Sukurti tinkamai atmosferai vonioje ar miegamajame. Pagerinti kvapą batų dėžėje ar automobilyje.
Kvapui naudojami tik natūralūs eteriniai aliejai. Sintetinių priedų ar kvapų nededame.