1. Prekės pristatomos Pirkėjo registracijos formoje nurodytu adresu. Gavus apmokėjimą, per 1–3 d. d. yra išsiunčiama registruota siunta.

2. Prekių pristatymo įkainiai Lietuvoje
Užsakymus Vilniuje galima atsiimti nemokamai, iš anksto suderinus susitikimo vietą ir laiką. Susisiekite su mumis el. paštu shop@wilkes.lt.
• Pristatymo kaina – 2,5 EUR.
• Skubaus pristatymo kaina – 4 EUR.
• Užsakymus virš 50 EUR pristatome nemokamai.
Specialius pageidavimus ar svarbią informaciją nurodykite laukelyje Pastabos.

3. Prekių pristatymo įkainiai užsienyje
• Į Europos Sąjungos valstybes nares pristatymo kaina 12 EUR.
• Į kitas valstybes 16 eurų.

4. Pardavėjui pristačius Prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad Prekės Pirkėjui yra perduotos. Prekes gali atsiimti tik Pirkėjas arba asmuo, Pirkėjo nurodytas Registracijos formoje arba Užsakyme.

5. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti Prekių būklę. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame Prekių perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad Prekės yra perduotos tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos Prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti važtaraštyje ar kitame Prekių perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui, jo įgaliotam atstovui arba kurjerių (pasiuntinių) tarnybos darbuotojui, surašyti laisvos formos Prekės pažeidimo aktą.